Reklamacje i zwroty

Adres wysyłki zwrotów/reklamacji:

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Leksus”s.c. A.R.K. Kościuk,

ul. Grażyny 1A, 15-342 Białystok.

REKLAMACJA:

Każdy klient sklepu leksusgold.pl ma prawo dokonać reklamacji w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu, jeśli zakupiony produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z umową. Aby dokonać reklamacji prosimy o wykonanie następujących czynności:
- Pobranie oraz wypełnienie formularza reklamacyjnego - pobierz
- Odesłanie paczki z wadliwym produktem oraz formularzem reklamacyjnym.
Wszystkie dane do wysyłki znajdą Państwo w formularzu. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny +48 507080140 lub mailowo leksusgold@leksugold.pl

ZWROTY:

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 90 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 90 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Kupujący, odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu w stanie niezmienionym, z metką oraz dowodem zakupu, w terminie 90 dni od daty złożenia odstąpienia, na adres: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Leksus”s.c. A.R.K. Kościuk, ul. Grażyny 1A/U4, 15-342 Białystok.

Skutki odstąpienia od umowy:
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, nie później niż 90 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 90 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy: Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę 25 zł.

Odstąpienie od umowy nie przysługuje jeśli:
1.    Konsument zgłosi zwrot w terminie przekraczającym 90 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu.
2.     Zakupiony towar będzie posiadał spersonalizowane dane typu grawer.
 Konsumentowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy m.in takiej, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy w szczególności personalizowanych produktów).

Wzór formularza odstąpienia od umowy - pobierz